Lékař Teplice s.r.o.

praktický lékař, chirurgie

Přístrojové vybavení

Magnetoterapie

Magnetoterapie

Nový přístroj pro magnetoterapii Biomag - léčba nejen pohybového aparátu pomocí magnetického pole, zejména vhodné pro bolesti zad, kloubů, doléčení poúrazových stavů, zlepšení prokrvení, snížení otoků, podpora hojení.

Více informací

 

EKG - sledování srdeční aktivity

EKG - sledování srdeční aktivity

K dspozici máme kvalitní EKG. Sledování srdeční aktivity. Vyšetření se využívá v rámci preventivních prohlídek, k předoperačnímu vyšetření a v akutních případech. Vyšetření je hrazeno zdravotní pojišťovnou.

INR - měření krevní srážlivosti

Nový přístroj pro měření INR - sledování krevní srážlivosti u pacientů léčených Warfarinem. Poskytujeme našim klientům vyšetření hrazené zdravotní pojišťovnou  - stanovení krevní srážlivosti. Po odběru kapky krve z prstu je výsledek do 3 min. ideální k monitorování účinnosti léčby Warfarinem.

CRP přístroj

Možnost odběru CRP s vyhodnocením do 3 min. -  C reaktivní protein, marker akutního zánětu, pomáhá odlišit virový zánět od bakteriálního (na ten účinkují antibiotika), jeho dynamika sleduje intenzitu zánětu a případný účinek antibiotik.

Infúzní terapie

Infúzní terapie

Infúzní terapie je ambulantní podání léků do žíly. Infúze pomáhají zejména při onemocnění páteře, bolesti kloubů. Podávají se při nedokrvení dolních končetin při ischemické chorobě a v dalších indikacích dle posouzení lékaře.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info