Praktický lékař, chirurgie

Lékař Teplice s.r.o.

Registrace

Jak se můžete stát klientem naší ordinace?

Buď se zastavte v ordinaci nebo nám zavolejte na tel.: 417 537 315. V případě, že budeme mít volné kapacity, tak Vás sestřička objedná k vstupní prohlídce v termínu, který Vám bude vyhovovat. Rozhodnutí o registraci dle kapacity pracoviště provádí lékař. Nebo nás můžete kontaktovat na email: obvodni.lekar@seznam.cz

Registrovat se u nás můžete od 17. let věku.

Pak se dostavíte do ambulance s průkazkou své zdravotní pojišťovny. Samotná registrace trvá pár minut. Poté bude následovat vyšetření lékařem. Případně vyřešíte administrativní úkony se sestrou a k lékaři se objednáte na termín, který Vám bude vyhovovat.

Pro snadnější průběh vstupního vyšetření si prosím připravte jaké léky užívate a v jakém dávkování. Jestli jste byli hospitalizováni v nemocnici, tak si prosím přineste i poslední propuštěcí zprávu.

Od přechozího registrujícího lékaře stačí výpis z dokumentace a kopie důležitých zpráv (celá karta se nevydává). Výpis si buď přineste nebo o něj zažádá naše ordinace.

Děkujeme.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení